Indeks: T-XMER4521125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 125A oraz wyjściowych 1A jest przeznaczony do transformacji prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz przystosowaniem do szyn prądowych o wymiarach 20mmx10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm