Indeks: T-XMER4521120/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521120/5A
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, średnica wewnętrzna 21mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521120/5A przystosowany jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości 120A z przekształceniem na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz miejscem na szynę prądową o wymiarach 20mm na 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521120/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 45-21
Średnica wewnętrzna
21mm