Indeks: T-XMER4521120/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521120/1A
Opis
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521120/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż na szynę DIN, jeśli zastosowany zostanie odpowiedni adapter, lub bezpośrednie przykręcenie. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 21mm, co pozwala na prowadzenie przewodu o wymiarach szyny prądowej do 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny: uchwyt na szynę DIN XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521120/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 45-21
Średnica wewnętrzna
21mm