Indeks: T-XMER4521100/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.252 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, średnica wewnętrzna 21mm
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 100A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądów w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasą dokładności 1 przy obciążeniu do 3,75VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 21mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521100/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 45-21
Średnica wewnętrzna
21mm