Indeks: T-XMER4521100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, średnica wewnętrzna 21mm
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 100A oraz wyjściowych 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 21mm i jest przystosowane do pracy z szyną prądową o wymiarach 20mmx10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 45-21
Średnica wewnętrzna
21mm