Indeks: T-XMER4514300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY oferuje zakres prądu wejściowego wynoszący 300A oraz prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Element posiada otwór o średnicy wewnętrznej 14mm, przystosowany do montażu przykręcanego. Konstrukcja pozwala na instalację w układach pomiarowych wymagających precyzyjnej przekładni prądowej.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XMER 45-14
Średnica wewnętrzna
14mm