Indeks: T-XMER4514250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514250/5A jest przeznaczony do transformacji prądu o wartości wejściowej 250A na wartość wyjściową 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XMER 45-14
Średnica wewnętrzna
14mm