Indeks: T-XMER4514200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514200/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XMER 45-14
Średnica wewnętrzna
14mm