Indeks: T-XMER4514150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do prądu wtórnego o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14 mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodu pomiarowego.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XMER 45-14
Średnica wewnętrzna
14mm