Indeks: T-XMER4514125/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.269 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514125/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia montaż na przewodach o odpowiednim przekroju.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4514125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XMER 45-14
Średnica wewnętrzna
14mm