Indeks: T-XMER2251254000/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251254000/1A
Opis
Przekładnik prądowy 4kA/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości natężenia prądu wejściowego do poziomu wtórnego 1A. Urządzenie obsługuje prąd wejściowy o wartości 4kA.
Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 dla mocy do 15VA, 0,5 dla mocy do 45VA oraz 1 dla mocy do 60VA. Komponent przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 93mm na 125mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251254000/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 60VA
Prąd wejściowy
4kA
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
93mmx125mm