Indeks: T-XMER2251253000/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251253000/1A
Opis
Przekładnik prądowy 3kA/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 3kA na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie dostosowane jest do montażu na szynie prądowej o wymiarach 93mm x 125mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251253000/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 60VA
Prąd wejściowy
3kA
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
93mmx125mm