Indeks: T-XMER2251252500/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251252500/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER225125
Przekładnik prądowy 2500/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji wysokich wartości prądu pierwotnego wynoszącego 2,5kA na sygnał wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie dostosowane jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 93mm x 125mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251252500/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
2,5kA
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
93mmx125mm