Indeks: T-XMER2251251600/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251251600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 1,6kA/1A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 1,6kA oraz wyjściowym 1A został zaprojektowany do współpracy z systemami pomiarowymi. Urządzenie charakteryzuje się klasami dokładności zależnymi od obciążenia znamionowego, oferując poziom 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10VA, 0,5 przy 15VA oraz 1 przy 30VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu na szynie prądowej o wymiarach 93mm x 125mm. Kompaktowe wymiary obudowy umożliwiają instalację w ograniczonych przestrzeniach rozdzielnic elektrycznych i układów automatyki przemysłowej.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251251600/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
1,6kA
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
93mmx125mm