Indeks: T-XMER2251251250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251251250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 1250/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 1,25kA na prąd wtórny 5A. Urządzenie dostosowane jest do współpracy z szyną prądową o wymiarach 93mm x 125mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER2251251250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
1,25kA
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
93mmx125mm