Indeks: T-XMER14080750/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER14080750/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER14080
Przekładnik prądowy 750/5A, średnica wewnętrzna 73mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu o wartości wejściowej 750A, przetwarzając go na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 73mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 30mmx80mm, 50mmx60mm, 60mmx50mm oraz 80mmx30mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER14080750/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 45VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
80mmx30mm
Średnica wewnętrzna
73mm