Indeks: T-XMER14080300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER14080300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, średnica wewnętrzna 73mm
Przekładnik prądowy XMER 140-80 przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 73mm, co pozwala na montaż w układach z szynami prądowymi o wymiarach 30mm x 80mm, 50mm x 60mm, 60mm x 50mm oraz 80mm x 30mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER14080300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
80mmx30mm
Seria producenta
XMER 140-80
Średnica wewnętrzna
73mm