Indeks: T-XMER140100H2500/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER140100H2500/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER140100H
Przekładnik prądowy 2,5kA/5A, średnica wewnętrzna 86mm
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 2,5kA na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 86mm, co pozwala na montaż na przewodach lub szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach. Dostępne konfiguracje wymiarów szyny prądowej obejmują 60mm x 70mm, 70mm x 60mm, 80mm x 60mm oraz 100mm x 30mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER140100H2500/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 45VA
Prąd wejściowy
2,5kA
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
100mmx30mm
Seria producenta
XMER 140-100H
Średnica wewnętrzna
86mm