Indeks: T-XMER140100H1200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER140100H1200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 1200/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY oferuje prąd wejściowy o wartości 1,2kA oraz prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się zróżnicowaną klasą dokładności w zależności od obciążenia, osiągając klasę 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, klasę 0,5 przy 15VA oraz klasę 1 przy obciążeniu 30VA.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 60mm x 70mm, 70mm x 60mm, 80mm x 60mm oraz 100mm x 30mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER140100H1200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
1,2kA
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
100mmx30mm
Seria producenta
XMER 140-100H
Średnica wewnętrzna
86mm