Indeks: T-XMER140100H1000/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER140100H1000/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER140100H
Przekładnik prądowy 1000/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm. Przekładnik jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 60mm x 70mm, 70mm x 60mm, 80mm x 60mm oraz 100mm x 30mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER140100H1000/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
1kA
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
100mmx30mm
Seria producenta
XMER 140-100H
Średnica wewnętrzna
86mm