Indeks: T-XMER130100750/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER130100750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika została przystosowana do montażu na szynie prądowej o wymiarach 50mm na 101mm. Urządzenie zapewnia odpowiednie parametry transformacji prądu w układach pomiarowych i monitorujących, zachowując stabilność pracy w podanych zakresach obciążenia.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER130100750/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx101mm