Indeks: T-XMER10480400/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, średnica wewnętrzna 65mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY umożliwia transformację prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 65mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich przekrojach.
Klasa dokładności elementu jest uzależniona od obciążenia znamionowego: wynosi 0,2 przy maksymalnie 1,5VA, 0,5 przy 5VA oraz 1 przy 10VA. Konstrukcja pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 50mm x 50mm, 60mm x 30mm oraz 80mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
80mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 104-80
Średnica wewnętrzna
65mm