Indeks: T-XMER10480300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy typu XMER 104-80 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA oraz klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 65mm. Urządzenie pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 50mmx50mm, 60mmx30mm oraz 80mmx12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
80mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 104-80
Średnica wewnętrzna
65mm