Indeks: T-XMER10480300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480300/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 50mm x 50mm, 60mm x 30mm oraz 80mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 65mm, co umożliwia współpracę z przewodami i szynami o odpowiednim przekroju.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10480300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
80mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 104-80
Średnica wewnętrzna
65mm