Indeks: T-XMER104801250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER104801250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 1250/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER104801250/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 1,25kA na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,2 dla mocy do 15VA, klasa 0,5 dla mocy do 20VA oraz klasa 1 dla mocy do 30VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 65mm. Konstrukcja umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 50mm x 50mm, 60mm x 30mm oraz 80mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER104801250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
1,25kA
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
80mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 104-80
Średnica wewnętrzna
65mm