Indeks: T-XMER10460500/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, średnica wewnętrzna 54mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 54mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach.
Konstrukcja przekładnika pozwala na instalację na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 50mm, 40mm x 40mm, 50mm x 30mm oraz 60mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460500/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
60mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 104-60
Średnica wewnętrzna
54mm