Indeks: T-XMER10460300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, średnica wewnętrzna 54mm
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 300A oraz prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do redukcji wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 54mm.
Klasa dokładności elementu jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 przy maksymalnej mocy 2,5VA, 0,5 przy 10VA oraz 1 przy 15VA. Przekładnik jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 30mmx50mm, 40mmx40mm, 50mmx30mm oraz 60mmx12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
60mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 104-60
Średnica wewnętrzna
54mm