Indeks: T-XMER10460250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460250/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER 104-60
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności zależną od obciążenia: klasa 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA, klasa 0,5 przy 7,5VA oraz klasa 1 przy 12,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm. Element przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 30mm x 50mm, 40mm x 40mm, 50mm x 30mm oraz 60mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER10460250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
60mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 104-60
Średnica wewnętrzna
54mm