Indeks: T-OMEGA10D1600/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY OMEGA10D1600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 1600/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 1,6kA do prądu wtórnego o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 30VA.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do współpracy z szyną prądową o wymiarach 160mm x 80mm. Zastosowany w modelu rozpinany rdzeń umożliwia montaż na istniejących instalacjach bez konieczności rozłączania obwodu pierwotnego.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY OMEGA10D1600/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
1,6kA
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
160mmx80mm