Indeks: T-PWCT-54/50-1000A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-54/50-1000A
Opis
Przekładnik prądowy 1kA, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SELEC PWCT-54/50-1000A jest urządzeniem przeznaczonym do pomiaru prądu wejściowego o wartości 1kA. Przekładnik charakteryzuje się klasą dokładności 1 oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 47Hz do 63Hz. Urządzenie generuje napięcie wyjściowe na poziomie 330mV i jest wyposażone w złącze typu RJ45.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na panelu lub na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 215x124x54mm, natomiast rozmiar otworu na szynę prądową to 50mm x 54mm. Podzespół został zaprojektowany do pracy w warunkach temperatury otoczenia mieszczącej się w zakresie od -25°C do 40°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-54/50-1000A
Napięcie wyjściowe
330mV
Prąd wejściowy
1kA
Rozmiar szyny prądowej
50mmx54mm
Temperatura pracy
-25...40°C
Wymiary (a x b x c)
215x124x54mm