Indeks: T-PWCT-31/31-630A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-31/31-630A
Opis
Przekładnik prądowy 630A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SELEC PWCT-31/31-630A jest urządzeniem przeznaczonym do pomiaru prądu wejściowego o natężeniu 630A. Komponent charakteryzuje się klasą dokładności 1 oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 47Hz do 63Hz. Urządzenie generuje napięcie wyjściowe o wartości 330mV.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż zarówno na panelu, jak i na szynie DIN. Element jest dostosowany do szyn prądowych o wymiarach 31mm x 31mm i wyposażony w złącze typu RJ45. Fizyczne wymiary obudowy wynoszą 140mm x 90mm x 54mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-31/31-630A
Napięcie wyjściowe
330mV
Prąd wejściowy
630A
Rozmiar szyny prądowej
31mmx31mm
Temperatura pracy
-25...40°C
Wymiary (a x b x c)
140x90x54mm