Indeks: T-PWCT-21/25-60A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-21/25-60A
Opis
Przekładnik prądowy 60A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SELEC PWCT-21/25-60A przeznaczony jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości 60A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 47Hz do 63Hz. Napięcie wyjściowe przekładnika wynosi 330mV, a do podłączenia wykorzystywane jest złącze RJ45.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na panelu lub na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 105x80x54mm, natomiast rozmiar szyny prądowej to 21x25mm. Przekładnik zaprojektowano do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -25°C do 40°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-21/25-60A
Napięcie wyjściowe
330mV
Prąd wejściowy
60A
Rozmiar szyny prądowej
21mmx25mm
Temperatura pracy
-25...40°C
Wymiary (a x b x c)
105x80x54mm