Indeks: T-PWCT-16/20-100A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-16/20-100A
Opis
Przekładnik prądowy 100A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SELEC PWCT-16/20-100A przeznaczony jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości 100A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 47Hz do 63Hz. Napięcie wyjściowe przekładnika wynosi 330mV, a do podłączenia wykorzystywane jest złącze typu RJ45.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż na panelu oraz na szynie DIN. Wymiary przekładnika wynoszą 90x68x76mm, a dopuszczalny rozmiar szyny prądowej to 16mmx20mm. Element przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -25°C do 40°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-16/20-100A
Napięcie wyjściowe
330mV
Prąd wejściowy
100A
Rozmiar szyny prądowej
16mmx20mm
Temperatura pracy
-25...40°C
Wymiary (a x b x c)
90x68x76mm