Indeks: T-PWCT-15/30-125A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-15/30-125A
Opis
Przekładnik prądowy 125A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SELEC PWCT-15/30-125A przeznaczony jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości znamionowej 125A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 47Hz do 63Hz. Na wyjściu przekładnik generuje napięcie o wartości 330mV.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż na panelu lub szynie DIN, co ułatwia instalację wewnątrz szaf sterowniczych i rozdzielnic. Urządzenie wyposażono w złącze RJ45 oraz otwór o wymiarach 15mm na 30mm, dedykowany dla szyny prądowej. Urządzenie pracuje w warunkach otoczenia o temperaturze od -25°C do 40°C.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 76mm x 80mm x 76mm. Kompaktowa budowa i uniwersalne opcje montażowe pozwalają na integrację przekładnika w układach pomiarowych i monitorujących parametry sieci elektrycznej.
Tagi: Przekładnik: prądowy SELEC PWCT-15/30-125A
Napięcie wyjściowe
330mV
Prąd wejściowy
125A
Rozmiar szyny prądowej
15mmx30mm
Temperatura pracy
-25...40°C
Wymiary (a x b x c)
76x80x76mm