Indeks: T-SCAPA-3159-48/50SV
Marka: SCAPA
Waga: 0.347 kg
Opinie: 0
Taśma: naprawcza SCAPA TAŚMA 3159 48MM/50M SREBRNA TKANINOWA
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma naprawcza SCAPA 3159-48/50SV
Taśma naprawcza 48mm x 50m, nośnik tkaninowy, klej kauczukowy
Taśma naprawcza SCAPA 3159-48/50SV o szerokości 48 mm i długości 50 m została wykonana z tkaniny pokrytej polietylenem oraz kleju kauczukowego. Materiał nośnika zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz wytrzymałość na rozciąganie wynoszącą 35 N/cm, przy grubości całkowitej 0,14 mm. Produkt charakteryzuje się przyczepnością do stali na poziomie 4 N/cm oraz odpornością na działanie wody.
Tagi: Taśma: naprawcza SCAPA TAŚMA 3159 48MM/50M SREBRNA TKANINOWA
Cechy
Długość
50m
Grubość
0,14mm
Kolor
srebrny
Materiał nośnika
tkanina pokryta polietylenem
Odporność na
wodę
Producent
SCAPA
Przyczepność do stali
4N/cm
Rodzaj kleju
kauczukowy
Szerokość
48mm
Temperatura pracy
-10...75°C