Indeks: T-SCAPA-AS127K-25/33
Marka: SCAPA
Waga: 0.2 kg
Opinie: 0
Taśma: mocująca SCAPA TASMA AS127K 1,14MM/25MM/33M
Opis
Taśma mocująca SCAPA AS127K-25/33
Dwustronna taśma z pianki akrylowej, 25mm x 33m
Taśma mocująca SCAPA AS127K-25/33 to dwustronny produkt wykonany z pianki akrylowej o grubości 1,1 mm. Charakteryzuje się szerokością 25 mm oraz długością rolki wynoszącą 33 m. Zastosowany klej akrylowy zapewnia wysoką lepność oraz sprężystość połączenia, wykazując przy tym wytrzymałość na rozciąganie na poziomie 8 N/cm.
Tagi: Taśma: mocująca SCAPA TASMA AS127K 1, 14MM/25MM/33M
Cechy
Długość
33m
Grubość
1,1mm
Kolor
biały
Materiał nośnika
pianka akrylowa
Odporność na
rozciąganie
Producent
SCAPA
Rodzaj kleju
akrylowy
Szerokość
25mm
Temperatura pracy
-40...80°C
Typ taśmy
mocująca
Wersja
dwustronna
Właściwości taśm
wysoka odporność łączenia na statyczne i dynamiczne obciążenia
Wydłużenie przy zrywaniu
1000%