Indeks: T-SCAPA-6022-19/25YL
Marka: SCAPA
Waga: 0.083 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 6022 19MM/25M ŻÓŁTA
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 6022-19/25YL
Taśma elektroizolacyjna PVC 19mm x 25m, żółta
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 6022-19/25YL została wykonana z elastycznego PVC i wyposażona w klej kauczukowy. Produkt charakteryzuje się grubością 0,15 mm oraz wytrzymałością dielektryczną na poziomie 40 kV/mm. Taśma może pracować w szerokim zakresie temperatur od 0°C do 90°C, zachowując przy tym swoje właściwości fizyczne i izolacyjne.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 6022 19MM/25M ŻÓŁTA
Cechy
Długość
25m
Grubość
0,15mm
Kolor
żółty
Materiał nośnika
delikatne PVC
Producent
SCAPA
Przyczepność do stali
1,8N/cm
Rodzaj kleju
kauczukowy
Siła ścinająca
30N
Szerokość
19mm
Temperatura pracy
0...90°C
Typ taśmy
elektroizolacyjna
Właściwości taśm
wysoka wytrzymałość mechaniczna
Wydłużenie przy zrywaniu
170%
Wytrzymałość dielektryczna
40kV/mm