Indeks: T-SCAPA-2705-19-20B
Marka: SCAPA
Waga: 0.087 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA 2705-19X20
Opis
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2705-19-20B
Taśma elektroizolacyjna z folii PVC, wymiary 19mm x 20m
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2705-19-20B została wykonana na nośniku z folii PVC z klejem kauczukowym. Produkt charakteryzuje się grubością 0,18 mm oraz szerokością 19 mm przy łącznej długości rolki wynoszącej 20 metrów. Czarna taśma wykazuje właściwości samogasnące oraz wytrzymałość dielektryczną na poziomie 40 kV/mm.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna SCAPA 2705-19X20
Cechy
Długość
20m
Grubość
0,18mm
Kolor
czarny
Szerokość
19mm
Temperatura pracy
0...90°C
Wydłużenie przy zrywaniu
180%
Wytrzymałość dielektryczna
40kV/mm