Indeks: T-SCAPA-2702-19/20BK
Marka: SCAPA
Waga: 0.059 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 2702 19MM/20M CZARNA
Opis
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2702-19/20BK
Taśma elektroizolacyjna z folii PVC, wymiary 19mm x 20m
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2702-19/20BK wykonana jest z folii PVC i wyposażona w klej kauczukowy. Produkt charakteryzuje się grubością 0,13 mm oraz wytrzymałością dielektryczną na poziomie 40 kV/mm. Taśma zachowuje swoje właściwości w zakresie temperatur pracy od -40°C do 105°C. Materiał nośnika wykazuje wydłużenie przy zrywaniu równe 180% oraz przyczepność do stali wynoszącą 1,8 N/cm. Konstrukcja taśmy zapewnia odporność na korozję, otarcia oraz wilgoć. Produkt jest samogasnący, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania w instalacjach elektrycznych. Taśma znajduje zastosowanie przy izolacji elektrycznej, wiązkowaniu przewodów, zabezpieczaniu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz w celach znakowania. Jest zgodna z normą 2000/53/EC (ELV). Wymiary taśmy to 19 mm szerokości oraz 20 m długości, przy sile ścinającej 25 N.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna SCAPA TAŚMA 2702 19MM/20M CZARNA
Cechy
Długość
20m
Grubość
0,13mm
Kolor
czarny
Materiał nośnika
folia PVC
Odporność na
wilgoć
kauczukowy
Siła ścinająca
25N
Szerokość
19mm
Temperatura pracy
-40...105°C
Wydłużenie przy zrywaniu
180%
Wytrzymałość dielektryczna
40kV/mm