Indeks: T-SCAPA-2702-15YG
Marka: SCAPA
Waga: 0.025 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna SCAPA 2702-15X10
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2702-15YG
Taśma elektroizolacyjna PVC 15mm x 10m, samogasnąca
Taśma elektroizolacyjna SCAPA 2702-15YG to wyrób wykonany na bazie folii PVC z klejem kauczukowym. Produkt charakteryzuje się szerokością 15 mm, długością 10 m oraz grubością 0,13 mm. Dzięki zastosowaniu materiału samogasnącego, taśma sprawdza się w instalacjach elektrycznych, zapewniając wytrzymałość dielektryczną na poziomie 40 kV/mm.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna SCAPA 2702-15X10
Cechy
Długość
10m
Grubość
0,13mm
Kolor
żółto-zielony
Materiał nośnika
folia PVC
Odporność na
wilgoć
Producent
SCAPA
Przyczepność do stali
1,8N/cm
Rodzaj kleju
kauczukowy
Siła ścinająca
25N
Szerokość
15mm
Temperatura pracy
max. 90°C
Typ taśmy
elektroizolacyjna
Właściwości taśm
samogasnąca
Wydłużenie przy zrywaniu
180%
Wytrzymałość dielektryczna
40kV/mm