Indeks: T-RT-ZI10C-4
Waga: 1.6 kg
Opinie: 0
Sonda: do oscyloskopu ROHDE & SCHWARZ RT-ZI10C-4
Opis
Sonda oscyloskopowa Rohde & Schwarz RT-ZI10C-4
Sonda oscyloskopowa 10:1, pasmo 500MHz
Sonda oscyloskopowa pasywna Rohde & Schwarz RT-ZI10C-4 została zaprojektowana do współpracy z urządzeniami serii RTH. Urządzenie oferuje pasmo przenoszenia do 500MHz przy dzielniku 10:1. Czas narastania wynosi 0,7ns, co pozwala na precyzyjną analizę szybkozmiennych sygnałów w układach elektronicznych.
Parametry elektryczne sondy obejmują impedancję wejściową 10MΩ przy pojemności 11pF oraz maksymalne napięcie wejściowe 300V. Przewód o długości 1,2m zakończony jest wtykiem BNC, co zapewnia kompatybilność z większością standardowych wejść oscyloskopowych. Konstrukcja spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 61010 oraz kategorią pomiarową CAT III 300V.
Tagi: Sonda: do oscyloskopu ROHDE & SCHWARZ RT-ZI10C-4
Cechy
Budowa kabla/przejścia
BNC wtyk
Czas narastania
0,7ns
Długość przewodu
1,2m
Dzielnik
10:1
Ilość w zestawie/opakowaniu
4szt.
Impedancja wejściowa
10MΩ/11pF
Napięcie wejściowe maks.
300V
Pasmo
500MHz
Producent
ROHDE & SCHWARZ
Rodzaj sondy
pasywna
Temperatura pracy
5...40°C