Indeks: T-RT-ZI10C-2
Waga: 1.6 kg
Opinie: 0
Sonda: do oscyloskopu ROHDE & SCHWARZ RT-ZI10C-2
Opis
Sonda oscyloskopowa ROHDE & SCHWARZ RT-ZI10C-2
Sonda oscyloskopowa 10:1, 500MHz
Sonda pasywna do oscyloskopu charakteryzuje się pasmem pracy do 500MHz oraz czasem narastania wynoszącym 0,7ns. Urządzenie oferuje dzielnik 10:1, impedancję wejściową 10MΩ/11pF oraz dopuszczalne maksymalne napięcie wejściowe 300V. Przewód o długości 1,2m zakończony jest wtykiem BNC.
Konstrukcja spełnia wymagania norm CAT III 300V oraz EN 61010, co potwierdza bezpieczeństwo użytkowania w określonych warunkach pomiarowych. Sonda przeznaczona jest do współpracy z serią urządzeń RTH.
Tagi: Sonda: do oscyloskopu ROHDE & SCHWARZ RT-ZI10C-2
Cechy
Budowa kabla/przejścia
BNC wtyk
Czas narastania
0,7ns
Długość przewodu
1,2m
Dzielnik
10:1
Ilość w zestawie/opakowaniu
2szt.
Impedancja wejściowa
10MΩ/11pF
Napięcie wejściowe maks.
300V
Pasmo
500MHz
Producent
ROHDE & SCHWARZ
Rodzaj sondy
pasywna
Temperatura pracy
5...40°C