Oscyloskop ręczny ROHDE & SCHWARZ RTH1022MSO
Indeks: T-RTH1022MSO
Waga: 4.5 kg
Opinie: 0
Opis
Oscyloskop 200MHz, 2 kanały, wbudowany multimetr, próbkowanie 2,5Gsps
Ręczny oscyloskop o paśmie 200MHz wyposażony w dwa kanały wejściowe z izolacją. Urządzenie oferuje rozdzielczość pionową 9 bitów, próbkowanie na poziomie 2,5Gsps (5Gsps interleaved) oraz długość rekordu pamięci 500kpts. Kolorowy wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800x480 pikseli wspiera obsługę dotykową. Przyrząd posiada impedancję wejściową 1MΩ/12pF i obsługuje podstawę czasu w zakresie 1ns do 500s/dz.
Konstrukcja spełnia wymagania klasy szczelności IP51 oraz norm bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V i CAT IV 600V zgodnie z EN 61010. Interfejs obejmuje złącza Ethernet, LAN oraz USB, a komunikację wspiera dedykowana aplikacja mobilna. Zasilanie realizowane jest poprzez akumulator Li-Ion lub zewnętrzny zasilacz 100...240V AC. Wymiary urządzenia wynoszą 201x293x74mm.
W zestawie: sonda oscyloskopowa (1 na kanał), zasilacz.
Tagi: Oscyloskop ręczny ROHDE & SCHWARZ RTH1022MSO
Cechy
Bateria/ akumulator
akumulator Li-Ion x1
Czas narastania
≤1,75ns
Czułość wejściowa
2mV/dz...100V/dz
Długość rekordu pamięci
500kpts
Dokładność pomiaru częstotliwości
±0,005%
Dokładność pomiaru napięcia AC
±(0,02% + 0,05% range)
Dokładność pomiaru napięcia DC
±(0,05% + 0,03% range)
Dokładność pomiaru pojemności
±(1%+ 0,05% range)
Dokładność pomiaru rezystancji
±(0,08%+0,03% range)
Dokładność pomiaru temperatury
±(0,13% + 1°C)
Funkcje dodatkowe
multimetr
Impedancja wejściowa
1MΩ/12pF
Interfejs
USB
Klasa szczelności
IP51
Liczba kanałów
2
Napięcie wejściowe maks.
300V
Napięcie zasilania
100...240V AC
Oprogramowanie
dedykowana aplikacja mobilna
Panel dotykowy
tak
Pasmo
200MHz
Podstawa czasu
1n...500s/dz
Pomiar
temperatury (z platynowymi sondami PT100 lub PT500)
Próbkowanie
5Gsps interleaved
Producent
ROHDE & SCHWARZ
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 7"
Rozdzielczość pionowa
9bit
Rozdzielczość wyświetlacza
800x480
Seria producenta
RTH Scope Rider
Sprzężenie wejścia
AC, DC
Sprzężenie wyzwalania
DC
Temperatura przechowywania
-20...50°C
Test ciągłości obwodu
<10Ω
Test diody
3V
Tryby wyzwalania
pojedynczy
Typ oscyloskopu
oscyloskop ręczny
Właściwości przyrządów pomiarowych
wielojęzyczne menu
Wymiary zewnętrzne
201x293x74mm
Wyposażenie standardowe
zasilacz
Wyzwalanie
zbocze opadające
Zakres pomiaru częstotliwości
1MHz
Zakres pomiaru napięcia AC
1kV
Zakres pomiaru napięcia DC
1kV
Zakres pomiaru pojemności
10mF
Zakres pomiaru rezystancji
100MΩ
Zakres pomiaru temperatury
-200...850°C