Oscyloskop ręczny ROHDE & SCHWARZ RTH1014MSO
Indeks: T-RTH1014MSO
Waga: 4.5 kg
Opinie: 0
Opis
Oscyloskop 100MHz, 4 kanały, próbkowanie do 5Gsps, IP51
Oscyloskop ręczny RTH1014MSO to przyrząd pomiarowy o paśmie 100MHz, wyposażony w 4 izolowane kanały wejściowe. Urządzenie oferuje rozdzielczość pionową 9-bit oraz próbkowanie na poziomie 1,25Gsps, zwiększane do 5Gsps w trybie interleaved. Czas narastania wynosi ≤3,5ns, a czułość wejściowa mieści się w zakresie od 2mV/dz do 100V/dz przy impedancji wejściowej 1MΩ/12pF. Sprzężenie wejścia obsługuje tryby AC oraz DC, a maksymalne napięcie wejściowe osiąga 300V.
Konstrukcja o klasie szczelności IP51 przystosowana jest do pracy w różnych warunkach, a zgodność z normami EN 61010 oraz kategoriami CAT II 1000V, CAT III 600V/1000V i CAT IV 600V zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Urządzenie posiada interfejsy Ethernet, LAN oraz USB, a także slot na karty microSDHC. Zasilanie realizowane jest poprzez akumulator Li-Ion lub zasilacz sieciowy o zakresie napięcia 100...240V AC. Wymiary zewnętrzne przyrządu to 201x293x74mm. W zestawie: sonda oscyloskopowa (1 na kanał), zasilacz.
Tagi: Oscyloskop ręczny ROHDE & SCHWARZ RTH1014MSO
Cechy
Bateria/ akumulator
akumulator Li-Ion x1
Czas narastania
≤3,5ns
Czułość wejściowa
2mV/dz...100V/dz
Długość rekordu pamięci
500kpts
Funkcje dodatkowe
woltomierz
Impedancja wejściowa
1MΩ/12pF
Interfejs
USB
Klasa szczelności
IP51
Liczba kanałów
4
Napięcie wejściowe maks.
300V
Napięcie zasilania
100...240V AC
Panel dotykowy
tak
Pasmo
100MHz
Podstawa czasu
1n...500s/dz
Próbkowanie
5Gsps interleaved
Producent
ROHDE & SCHWARZ
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 7"
Rozdzielczość pionowa
9bit
Rozdzielczość wyświetlacza
800x480
Seria producenta
RTH Scope Rider
Sprzężenie wejścia
AC, DC
Sprzężenie wyzwalania
DC
Temperatura przechowywania
-20...50°C
Tryby wyzwalania
pojedynczy
Typ oscyloskopu
oscyloskop ręczny
Właściwości przyrządów pomiarowych
wielojęzyczne menu
Wymiary zewnętrzne
201x293x74mm