Oscyloskop ręczny ROHDE & SCHWARZ RTH1004MSO
Indeks: T-RTH1004MSO
Waga: 4.5 kg
Opinie: 0
Opis
Oscyloskop ręczny 60MHz, 4 kanały, próbkowanie 1,25Gsps, rozdzielczość 9bit
Oscyloskop ręczny RTH1004MSO oferuje pasmo 60MHz oraz 4 izolowane kanały wejściowe z rozdzielczością pionową 9 bitów. Urządzenie charakteryzuje się czasem narastania poniżej 5,8ns oraz próbkowaniem na poziomie 1,25Gsps (z możliwością osiągnięcia 5Gsps w trybie interleaved). Czułość wejściowa przyrządu zawiera się w zakresie od 2mV/dz do 100V/dz przy impedancji wejściowej 1MΩ/12pF i maksymalnym napięciu wejściowym 300V.
Urządzenie spełnia normy bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V, co potwierdza zgodność z EN 61010. Obudowa o klasie szczelności IP51 mieści się w wymiarach 201x293x74mm, a zasilanie zapewnia akumulator Li-Ion lub zasilacz zewnętrzny o szerokim zakresie napięć 100-240V AC. W zestawie: sonda oscyloskopowa (1 sztuka na kanał), zasilacz.
Tagi: Oscyloskop ręczny ROHDE & SCHWARZ RTH1004MSO
Cechy
Bateria/ akumulator
akumulator Li-Ion x1
Czas narastania
≤5,8ns
Czułość wejściowa
2mV/dz...100V/dz
Długość rekordu pamięci
500kpts
Funkcje dodatkowe
woltomierz
Impedancja wejściowa
1MΩ/12pF
Interfejs
USB
Klasa szczelności
IP51
Liczba kanałów
4
Napięcie wejściowe maks.
300V
Napięcie zasilania
100...240V AC
Panel dotykowy
tak
Pasmo
60MHz
Podstawa czasu
1n...500s/dz
Próbkowanie
5Gsps interleaved
Producent
ROHDE & SCHWARZ
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 7"
Rozdzielczość pionowa
9bit
Rozdzielczość wyświetlacza
800x480
Seria producenta
RTH Scope Rider
Sprzężenie wejścia
AC, DC
Sprzężenie wyzwalania
DC
Temperatura przechowywania
-20...50°C
Tryby wyzwalania
pojedynczy
Typ oscyloskopu
oscyloskop ręczny
Właściwości przyrządów pomiarowych
wielojęzyczne menu
Wymiary zewnętrzne
201x293x74mm