Indeks: T-RTB24-300
Waga: 3 kg
Opinie: 0
Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ RTB24-300
Opis
Oscyloskop 300MHz, 4 kanały, próbkowanie do 2,5Gsps
Cyfrowy oscyloskop o paśmie 300MHz wyposażony w 4 kanały pomiarowe. Urządzenie oferuje próbkowanie na poziomie 1,25Gsps, zwiększane do 2,5Gsps w trybie interleaved, przy długości rekordu pamięci 20Mpts. Czas narastania wynosi ≤1,15ns, a rozdzielczość pionowa 10bit zapewnia precyzję sygnałów wejściowych. Impedancja wejściowa wynosi 1MΩ/9pF, przy czułości wejściowej od 1mV/dz do 5V/dz i maksymalnym napięciu wejściowym 300V.
Oscyloskop posiada kolorowy wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 10,1" i rozdzielczości 1280x800 z panelem dotykowym wspierającym obsługę gestami. Użytkownik ma do dyspozycji szeroki zakres trybów wyzwalania, w tym sygnał video, szerokość impulsu oraz wyzwalanie poziomem czy zboczem. Podstawa czasu regulowana jest w zakresie od 1ns do 500s/dz. Przyrząd obsługuje sprzężenie wejścia AC, DC, GND oraz funkcje dodatkowe takie jak wbudowany woltomierz.
Urządzenie posiada interfejsy Ethernet oraz USB, umożliwiające komunikację zewnętrzną. Wśród dostępnych funkcji znajdują się operacje matematyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie), analiza FFT oraz test maski. Zasilanie odbywa się w zakresie 100...240V AC. Wymiary jednostki to 390x220x152mm. W zestawie: kabel zasilający, sonda oscyloskopowa (1 na kanał).
Tagi: Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ RTB24-300
Cechy
Czas narastania
≤1,15ns
Czułość wejściowa
1mV/dz...5V/dz
Impedancja wejściowa
1MΩ/9pF
Liczba kanałów
4
Napięcie wejściowe maks.
300V
Pasmo
300MHz
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 10,1"
Wymiary
390x220x152mm