Indeks: T-RTB22-100
Waga: 3 kg
Opinie: 0
Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ RTB22-100
Opis
Oscyloskop 100MHz, 2 kanały, próbkowanie do 2,5Gsps
Cyfrowy oscyloskop o paśmie 100MHz posiada dwa kanały wejściowe z impedancją 1MΩ/9pF oraz rozdzielczością pionową 10 bitów. Urządzenie oferuje próbkowanie na poziomie 1,25Gsps, zwiększane do 2,5Gsps w trybie interleaved, przy długości rekordu pamięci wynoszącej 20Mpts. Czas narastania sygnału wynosi ≤3,5ns, a czułość wejściowa jest regulowana w zakresie od 1mV/dz do 5V/dz. Sprzężenie wejścia obsługuje tryby AC, DC oraz GND, przy maksymalnym napięciu wejściowym 300V.
Obsługę przyrządu umożliwia kolorowy ekran dotykowy LCD TFT o przekątnej 10,1" i rozdzielczości 1280x800 pikseli, wspierający obsługę gestami. Użytkownik ma do dyspozycji funkcje matematyczne obejmujące dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie oraz FFT, a także test maski i funkcję wykrywania pola elektrycznego (EF). Wyzwalanie realizowane jest za pomocą zbocza, szerokości impulsu, sygnału video, busa lub warunkowo, z obsługą sprzężeń AC, DC oraz filtrów dolno- i górnoprzepustowych.
Urządzenie wyposażone jest w interfejsy Ethernet i USB, a także wbudowany woltomierz; opcjonalnie dostępny jest generator funkcyjny. Zasilanie odbywa się w zakresie napięć 100...240V AC. Wymiary oscyloskopu wynoszą 390x220x152mm. W zestawie: kabel zasilający, sonda oscyloskopowa (1 sztuka na kanał).
Tagi: Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ RTB22-100
Cechy
Czas narastania
≤3,5ns
Czułość wejściowa
1mV/dz...5V/dz
Długość rekordu pamięci
20Mpts
Funkcje dodatkowe
woltomierz
Impedancja wejściowa
1MΩ/9pF
Interfejs
USB
Liczba kanałów
2
Napięcie wejściowe maks.
300V
Napięcie zasilania
100...240V AC
Panel dotykowy
tak
Pasmo
100MHz
Podstawa czasu
1n...500s/dz
Próbkowanie
2,5Gsps interleaved
Producent
ROHDE & SCHWARZ
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 10,1"
Rozdzielczość pionowa
10bit
Rozdzielczość wyświetlacza
1280x800
Sprzężenie wejścia
AC, DC, GND
Sprzężenie wyzwalania
górnoprzepustowe
Tryby wyzwalania
pojedynczy
Typ oscyloskopu
cyfrowy
Właściwości przyrządów pomiarowych
test maski
Wymiary
390x220x152mm