Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO38-100
Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO38-100 Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO38-100
Indeks: T-MXO38-100
Waga: 5 kg
Opinie: 0
Opis
Oscyloskop ROHDE & SCHWARZ MXO38-100
Oscyloskop cyfrowy 100MHz, 8 kanałów, próbkowanie do 5Gsps
Cyfrowy oscyloskop o paśmie 100MHz wyposażony w 8 kanałów pomiarowych. Urządzenie oferuje próbkowanie na poziomie 2,5Gsps, osiągające 5Gsps w trybie interleaved, przy długości rekordu pamięci wynoszącej 125Mpts. Rozdzielczość pionowa wynosi 12bit, co zapewnia szczegółową analizę przebiegów.
Układ wejściowy charakteryzuje się impedancją 1MΩ/12pF oraz czasem narastania poniżej 3,5ns. Czułość wejściowa waha się od 1mV/dz do 1V/dz przy impedancji 50Ω oraz od 1mV/dz do 10V/dz przy 1MΩ, z obsługą sprzężenia AC i DC. Maksymalne napięcie wejściowe wynosi 300V.
Urządzenie posiada kolorowy wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 11,6" i rozdzielczości 1920x1080 z panelem dotykowym. Szeroki zakres trybów wyzwalania obejmuje m.in. glitch, runt, szerokość impulsu, timeout, zakres oraz wyzwalanie zboczem i kombinacjami stanów logicznych. Interfejs komunikacyjny składa się ze złączy HDMI, LAN oraz portów USB A i USB B.
Obudowa o wymiarach 375x233x163mm przystosowana jest do zasilania napięciem 100...240V AC. W zestawie: oscyloskop.
Tagi: Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO38-100
Cechy
Artykuły współpracujące
RT-ZS20
Czas narastania
<3,5ns
Czułość wejściowa
1mV/dz...10V/dz (1MΩ)
Długość rekordu pamięci
125Mpts
Impedancja wejściowa
1MΩ/12pF
Interfejs
USB B
Liczba kanałów
8
Napięcie wejściowe maks.
300V
Napięcie zasilania
100...240V AC
Panel dotykowy
tak
Pasmo
100MHz
Próbkowanie
5Gsps interleaved
Producent
ROHDE & SCHWARZ
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 11,6"
Rozdzielczość pionowa
12bit
Rozdzielczość wyświetlacza
1920x1080
Seria producenta
MXO 3
Sprzężenie wejścia
AC, DC
Sprzężenie wyzwalania
DC
Tryby wyzwalania
pojedynczy
Typ oscyloskopu
cyfrowy
Wymiary
375x233x163mm