Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO34-100
Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO34-100 Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO34-100
Indeks: T-MXO34-100
Waga: 5 kg
Opinie: 0
Opis
Oscyloskop ROHDE & SCHWARZ MXO34-100
Oscyloskop cyfrowy 100MHz, 4 kanały, próbkowanie 5Gsps
Cyfrowy oscyloskop ROHDE & SCHWARZ MXO34-100 oferuje pasmo 100MHz oraz cztery kanały pomiarowe. Urządzenie zapewnia próbkowanie na poziomie 2,5Gsps, które w trybie interleaved osiąga wartość 5Gsps. Rozdzielczość pionowa 12-bitowa umożliwia precyzyjną analizę sygnałów, przy długości rekordu pamięci wynoszącej 125Mpts oraz czasie narastania poniżej 3,5ns.
Parametry wejściowe obejmują impedancję 1MΩ/12pF oraz maksymalne napięcie wejściowe 300V. Czułość wejściowa wynosi od 1mV/dz do 1V/dz przy obciążeniu 50Ω oraz od 1mV/dz do 10V/dz dla 1MΩ. Szeroki zakres trybów wyzwalania, obejmujący m.in. zbocza, szerokość impulsu, timeout, runt oraz kombinacje stanów logicznych i zone, pozwala na wszechstronną diagnostykę sygnałów.
System wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 11,6 cala, rozdzielczości 1920x1080 oraz panel dotykowy. Komunikację zapewniają interfejsy HDMI, LAN oraz porty USB A i B. Całość zasilana jest napięciem 100...240V AC, a wymiary obudowy wynoszą 375x233x163mm. W zestawie: oscyloskop.
Tagi: Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO34-100
Cechy
Artykuły współpracujące
RT-ZS20
Czas narastania
<3,5ns
Czułość wejściowa
1mV/dz...10V/dz (1MΩ)
Długość rekordu pamięci
125Mpts
Impedancja wejściowa
1MΩ/12pF
Interfejs
USB B
Liczba kanałów
4
Napięcie wejściowe maks.
300V
Napięcie zasilania
100...240V AC
Panel dotykowy
tak
Pasmo
100MHz
Próbkowanie
5Gsps interleaved
Producent
ROHDE & SCHWARZ
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 11,6"
Rozdzielczość pionowa
12bit
Rozdzielczość wyświetlacza
1920x1080
Seria producenta
MXO 3
Sprzężenie wejścia
AC, DC
Sprzężenie wyzwalania
DC
Tryby wyzwalania
pojedynczy
Typ oscyloskopu
cyfrowy
Wymiary
375x233x163mm