Indeks: T-PPI-TC250-25-16.5
Marka: PPI
Waga: 0.248 kg
Opinie: 0
Taśma: termoprzewodząca PPI TC-250-25-16,5M
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma termoprzewodząca PPI TC250
Taśma termoprzewodząca 25mm x 16,5m, przewodność 1W/mK
Taśma termoprzewodząca dwustronna o szerokości 25 mm oraz długości 16,5 m wykonana została na nośniku z pianki akrylowej. Produkt charakteryzuje się grubością 0,25 mm oraz przewodnością cieplną na poziomie 1 W/mK. Materiał wykazuje wytrzymałość dielektryczną wynoszącą 6 kV oraz wydłużenie przy zrywaniu równe 400%.
Tagi: Taśma: termoprzewodząca PPI TC-250-25-16, 5M
Cechy
Długość
16,5m
Grubość
0,25mm
Klasa palności
UL94V-2
Kolor
biały
Materiał nośnika
pianka akrylowa
Producent
PPI
Przewodność cieplna
1W/mK
Seria producenta
TC-250B
Szerokość
25mm
Temperatura pracy
-25...130°C
Typ taśmy
termoprzewodząca
Wersja
dwustronna
Wydłużenie przy zrywaniu
400%
Wytrzymałość dielektryczna
6kV